Martijn Berghman (More2Win & Refugee Team) over echte maatschappelijke impact door de inzet van sport
8 april 2021 in Nieuws
In de zestiende aflevering van de Jong Oranje Podcast gaat aanvoerder Taner Kahraman in gesprek met Martijn Berghman (More2Win en Refugee Team) over echte maatschappelijke impact door de inzet van sport.
In een eerdere afleveringen bespraken we het belang en de grote waarde van sport en bewegen voor onze hele samenleving. Aanvoerder Taner Kahraman bespreekt met Martijn Berghman, partner bij More2Win en directeur van het Refugee Team, over hoe je die maatschappelijke waarde van sport ook daadwerkelijk kan inzetten om het echt impactvol te laten zijn. We bespreken de ontstaansgeschiedenis van More2Win, het belang van het werk en concrete resultaten van verschillende projecten.
Ook prikkelt Martijn ons hoe we die maatschappelijke waarde van sport daadwerkelijk kunnen vergroten en naar voren kunnen laten komen. Benieuwd?! Luister snel!
Luisteren kan via Spotify of via deze pagina
Meer nieuws
Uitstapje naar Brussel voor Europese kansen
16 december 2024 In Nieuws
Gezamenlijke masterclass Jong Oranje en Wilco van Schaik bij HAN Sportkunde
15 december 2024 In Nieuws
Op bezoek bij de FIH Pro League
13 december 2024 In Nieuws
Terugblik op een geweldige padelavond!
4 december 2024 In Nieuws
EK Schaatsen met Erben Wennemars in Thialf!
3 december 2024 In Nieuws
Jong Oranje in gesprek met NIMA Young Professionals
29 oktober 2024 In Nieuws
Nieuw: Team Communicatie/PR!
25 oktober 2024 In Nieuws
Aankondiging: ABN Amro Open
25 oktober 2024 In Nieuws
Jong Oranje in gesprek met Ron Simpson
21 oktober 2024 In Nieuws
Bijzondere middag bij 3×3 Unites
16 oktober 2024 In Nieuws
Jong Oranje Padel Open
3 oktober 2024 In Nieuws