Ga naar inhoud Ga naar hoofd navigatie Ga naar footer

Ga aan de slag met jouw competentieprofiel en ontwikkelperspectief

Tijdens dit programma word je gecoacht in je verdere groei als professional in de sport. Dankzij interactieve groepsdagen en coaching door (voormalig) topsporters leer je waar jouw uitdagingen vandaan komen, krijg je inzicht in jouw perspectief en ga je hier direct mee aan de slag. Winst voor jezelf, je team en je organisatie. Korte termijn impact gegarandeerd!

In de opleiding ‘Sport van Morgen’ staat persoonlijk leiderschap centraal. Aan de hand van persoonlijkheids- en competentietesten, neurowetenschappen en psychologie ga jij aan de slag met jouw potentieel. Je leert over je kansen, valkuilen en perspectief. Over hoe je jouw sterktes nog sterker maakt en je zwaktes verbetert.

Wist je dat de opleiding inmiddels door meer dan 100 sportcollega’s van meer dan 35 sportorganisaties is gevolgd? En dat de laatste editie beoordeeld werd met een 9?

De voorinschrijving voor de komende editie van 2025 is geopend!
Lees meteen verder!

Dit zijn jouw coaches

Dennis is tophockeyer. Hij werd als aanvoerder van Jong Oranje Europees Kampioen op het EK in Waterloo. Zijn hockey carrière eindigde wanneer een twee jarige sportblessure een kwaadaardige tumor in zijn arm bleek te zijn. Op 22 april 2018 werd er voor Dennis een bijzondere en indrukwekkende afscheidswedstrijd georganiseerd, omdat hij nooit meer zou kunnen hockeyen. Dankzij een wonderbaarlijke operatie kwam Dennis terug op het veld, maakte hij een transfer naar Bloemendaal én werd hij international.

Lees hier meer over Dennis.

Dennis gaat graag met je in gesprek, als je vragen hebt of wilt weten of de opleiding bij je past! Mail Dennis via dennis.warmerdam@fanbased.nl.

Michiel Elijzen is voormalig wielrenner. Hij fietste fantastische koersen als de Giro D’Italia, de Ronde van Vlaanderen en Parijs – Roubaix, Daarnaast was hij jarenlang coach van diverse wielerploegen. Ook is hij actief geweest als analist bij onder andere het AD en de NOS. Kortom, een zeer ervaren topsporter en coach die natuurlijk niks liever doet dan jou een stap verder helpen!

Lees hier meer over Michiel.

Op de website van Werkgevers in de Sport lees je alles over deze opleiding. Daar kan je ook terecht voor je aanmelding.

Terug naar boven